Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

HER CAN HER İNSAN, BİZİM İÇİN BİRİNCİ SINIF VATANDAŞTIR
 Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) Yerleştirme Programı için düzenlenen kura çekme törenine katılmış, yaptığı konuşmada;
 Kendilerinin ırk, dil, din ayrımı yapmadıklarını ifade eden Erdoğan, "Nefes alıp veren herkes, taa ana karnındaki ceninden başlamak üzere her can her insan, bizim için birinci sınıf vatandaştır. Bize Yaradan'ın emanetidir. Biz Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun manevi mimarlarından Şeyh Edebali'nin 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' tavsiyesini siyasetin merkezine oturttuk" şeklindeki konuşmasının devamında "Biz 10 yılların tortularını aşmak derdindeyiz" demişti. Erdoğan, "Benim engelli kardeşim bir kader mahkumu olarak görülmedi, görülemez" diyerek, ataması yapılacak olanlara yeni işlerinin hayırlı olmasını dilemişti.
 Sayın Erdoğan’ın başbakan iken yaptığı çalışmalar gibi, Cumhurbaşkanlığı görevinin devamı boyunca engellilere verdiği sözlerin takipçisi olmasını bekliyoruz.
Yazan : R.BATIRBEK Tarih : 21.02.2015
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.