Marca medikal, Kanedyen değneği, Koltuk altı değneği lastiği


Marca-Medikal baston lastiği kullanarak yaşam kalitenizi yükseltin.
Sizlerin ihtiyacını net olarak anlayabilmek için, insan anatomisini taklit etmeye çalışan, test ürünleri ile denemeler yaptıktan sonra ideal ürünü elde etmiş, gelişime açık, fikirlerinize değer vererek kendini yenileme çabasında olan marca-medikal baston lastiğini kullandıktan sonra farklı ürün arayışınız olmayacaktır.

Marca-Medikal baston lastiğini kullanarak yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

Yalova Valisi Esengül CİVELEK
  5 Temmuz 2013 tarihinde yazılı ve görsel medyaya düşen habere göre Yalova Valisi Esengül CİVELEK Gazipaşa Caddesi'nde yürürken dengesini kaybederek yere düştü. İlk müdahalesi Özel Yalova Hastanesinde yapılan CİVELEK omzundan ameliyat oldu.
  Mevki, makam, ekonomik gelirimiz ne olursa olsun kaderimizi yaşamak zorundayız. Bir vesile ile koltuk değneği, baston gibi yardımcı malzemeleri kullanmak kaderimiz olmuş ise, yaşam kalitemizi yükseltmek için çaba sarf etmekten uzak duramayız. Uzuvlarında sorun olmayan bireyler bile tökezlemek, kaymak, düşmek korkusu yaşarlar. Bir yerden bir yere gidebilmek için koltuk altı değneği veya baston kullanmak mecburiyetinde olan kardeşlerimiz için kayma, düşme korkusu kat be kat güçlüdür. Hele birde sayın vali Esengül CİVELEK gibi omuzda oluşabilecek hasarlar engelli arkadaşımızı uzun süre ev hapsine mahkûm edebilir. Takdir edersiniz ki; omzunu askıya alan kişi yürümeye yardımcı malzemeleri kullanamayacaktır.
 Koltuk değneği veya baston için marca-medikal baston lastiği kullandığında eğimli, bozuk satıhlı yolda dahi kullanım rahatlığı ve güven verir. Ürün tanıtım sayfasından marca-medikal koltuk değneği lastiği hakkında detaylı bilgi alabilir, ilgili filmleri izleyebilirsiniz.
Yazan : R.BATIRBEK Tarih : 25.08.2014
Facebookta Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta 
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiği MARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.