En büyük engel sevgisizliktir.

Mafsallı Baston Lastiği

Koltuk Değneği Lastiği


 Baston veya Koltuk altı değneğinin yerle temasını güvenli şekilde yapmak için tasarlanmış olan mafsallı baston lastiği, genel üretimi 18mm veya 22mm çapında tasarlanan koltuk altı değneklerinin uç kısmı genişliğine rahat irtibatlaşabilmesi için beraberinde sıkıştırma yüzük parçası ile beraber paketlenmiştir.
 Mafsal üst parçası, montaj deliğinin sonunda, kauçuk çepere destek verecek şekilde yerleştirildiği için ürünün dayanıklılığını artırmakta, insan vücut ağırlı ile koltuk değneğinin lastik tabana verdiği basıncın ürüne hasar vermesine engel olmaktadır.
 Mafsal üst parçası, üzerinde bulunan delikler üretim aşamasında yüksek basınçlı enjeksiyonlarda kauçuk ile dolduğu için bütünleşme sağlanmakta ürün kalitesini yükseltmektedir.
 Küresel mafsalın içinde hareket edeceği yatak, üretim aşamasında baston lastiğinin taban parçasının için yerleştirildikten sonra kauçuk karışımı olan malzeme enjekte edilmektedir.
 Kullanılan kauçuk karışım değişik testlerden sonra elde edilmiştir. Ürünün çok sert olup kaymasını engelleyecek, çok yumuşak olup sağından solunda bombe vererek deforme olmayacak yapıdadır.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiğiRıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiğiMARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.