En büyük engel sevgisizliktir.

Mafsallı Koltuk Değneği Lastiği

Koltuk Değneği Lastiği


 Mafsallı (oynar başlıklı) lastikleri iki seri olarak üretiyoruz. A serisi ürünlerde küresel mafsal olarak kullanılan malzeme demirden yapılmıştır. Taban genişliği 5 cm dir. Bu özelliklere bağlı olarak kullanılan diğer malzemelerinde miktarı artmaktadır. Sonuç olarak ortaya 135 gram ağırlığında ürün çıkmıştır. Koltuk değneğinde kullanıldığında ideal sonucu üretirken, kanedyen değneğinde kullanıldığında ağır olduğu ikazını aldık. Buna bağlı olarak B serisi lastik kanedyen değnekleri için tasarlandı. Taban çapı 4 cm iken kullanılan oynar başlık dayanıklı plastikten üretildi. Sağlamlığından ödün vermeden 60 gramlık ürün ortaya çıktı.
  A-serisi koltuk değneği lastiği, kanedyen değneklerinde kullanılamaz mı? Tabi ki kullanılabilir. Cüsse olarak iriyseniz, kilonuz fazlaysa, kanedyen değneklerinde de A serisi lastik kullanmanızı tavsiye ederiz. Daha geniş taban yüzeyi, demir mafsalı ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır. Sizin için oluşabilecek tek sıkıntı, 135 gramlık ağırlığı olacaktır.
  B-serisi kanedyen lastiğini koltuk değneğine takarak kullanabilirsiniz. İri cüsseli değilseniz, kilonuz fazla değilse 65 gram ağırlığı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Biz koltuk değneklerinde B serisi lastik kullanmanızı tavsiye emiyoruz. İhtimal vermesek de nahoş sonuçlar ortaya çıkmasını istemeyiz.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiği Rıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiğiMARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.