MİSYONUMUZ


Ortopedik engelli vatandaşlarımızın hayatını bir nebzede olsa kolaylaştırabilmek için, ihtiyaçları olan yardımcı malzemeleri tespit etmek, pratikte kullanılırlığını test ederek ideal ürünü kullanımlarına sunmak için çaba sarf ediyoruz. Tasarladığımız ürünü kullanan engelli arkadaşımızın kaliteli, güvenilir hizmeti alabilmesi için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ


Bugün için koltuk değnekleri veya bastonlarda kullanılan mafsallı baston lastiği tasarımı ve üretimi yaparken, önümüzdeki beş (5) yıl içinde kaldırım gibi engelleri aşabilen akülü engelli aracı ve otomobiller için engelli kitlerini yapmak varsa tasarım hatalarını giderdikten sonra herkesin ulaşabileceği ücretlerle ihtiyacı olanların hizmetine sunmaktır.

Temel değerlerimiz

Tutku:
Yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarız.

Hesap Verilebilirlik:
Büyük bir sorumluluk duygusuyla hareket eder ve hesap verebiliriz.

Doğruluk:
Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız.

Takım Çalışması:
Ortak başarımız için birlikte çalışırız.

Kişilere saygılıyız.

Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Yaptığımız işlerde yenilikciyiz.

İhtiyaçları doğru anlayabilmek için birliği yapmaya her zaman hazırız.

Bilimsellik ve üretkenlik birinci önceliğimizdir.

Marca Medikal koltuk değneği, Kanadyen ve baston lastiğiRıza TELLİ Derecelendirme: 4,5 Koltuk değneği lastiği, Kanadyen lastiği, Baston lastiğiMARCA-MEDİKAL Baston, Kanadyen, Koltuk Değneği Lastiğinin 360° dönme ve 25° ‘ye kadar eğim alma özelliği vardır. Kullanım ömrü olarak en az 2 yıl öngörülmüştür.